Başkasının Whatsapp’ına Nasıl Girilir ?

Başkasının Whatsapp'ına Girmek 2017, Başkasının Whatsapp Mesajlarını Görmek, başkasının whatsapp hesabını görmek artık çok kolay.


Sponsorlu Bağlantılar


Whatsapp’ta İstediğiniz Kişinin Mesajlarını Okumak artık oldukça kolay. Merhaba sevgili Teknoloji internet takipçileri. Bu paylaşımımız da sizlerle Android cihazlarda başka birinin whatsapp hesabına nasıl girilir onu anlatacağım. Bunu yapmak oldukça basit. Sistem şu şekilde çalışıyor, whatsapp web versiyonunu cep telefonunuza indiriyorsunuz ve bu uygulama sizlere bilgisayarda olduğu gibi sizlere bir QR kodu verecek. Bu QR kodunu mesajlarını görmek istediğiniz cihazdan okutarak otomatik olarak mesajları sizlerde görebilirsiniz. Bu işlemi web tekno da da gösterildiği gibi Whatsapp Web uygulaması aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Whatsapp Web Başkasının Whatsapp mesajlarını okumanıza yardımcı olur. Fakat şöyle bir durum söz konusu eğer kişinin cihazından güvenlik adımları açıksa bağlantı yaptığınız anda kişiye bilgilendirme gidecektir. Ayrıca bu programı yalnızca küçük şakalar için kullanmanızı öneririm. Çünkü ilişkilerinizde bu tür uygulamaları kullanarak sorunlar yaşayabilirsiniz. Programı amacı dışında kullanacak olursanız Ahlak’a aykırı davranış sergilemiş olacağınızı da unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp Bilgisayardan Açmak;

  • Web.Whatsapp.com’a bilgisayarınız üzerinden giriş yapın.
  • Cihazınızdan whatsapp’ı açın ve menüden Whatsapp Web’e giriş yapın.
  • Ardından cihazınızı bilgisayarınızın üzerindeki QR kodu okuyacak şekilde ayarlayın, bir kaç saniye içerisinde bilgisayardan whatsapp hesabınız açılacaktır.

Bilgisayar üzerinde oldukça uzun zaman geçirenler ve bu süre içerisinde cep telefonuna gelen mesajları okuyamayanlar için oldukça kullanışlı bir yöntem.

Whatsapp Web Bilgisayardan Çıkış Yapmak;
  • Eğer bilgisayardan çıkış yapmak istiyorsanız menü tuşundan hızlı bir şekilde çıkış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Veya bilgisayarda açık unuttuysanız, bunun yanında bir başkasının bağlantı yaptığını hissediyorsanız, cihazınızdan Whatsapp Web’e giriş yapıp buradan çıkış yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlerle Birinin WhatsApp’ına Nasıl Girilir? bunu anlattık. Umarım eğlenceli vakitler geçirirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format