Critical Ops Sınırsız Para ve Ölümsüzlük Taktikleri

Critical Ops Ölümsüzlük Nasıl Yapılır ? Critical Ops Sınırsız Para ve Altın alma


Sponsorlu Bağlantılar


Critical Ops oyunu ölümsüzlük ve Critical Ops sınırsız altın nasıl alınır. Açıkçası ek programlar ile bunu yapmanız mümkün değil. Oyunda daha iyi oynamak için bilgisayarınıza BlueStack tarzı programlar yükleyip bu oyunu bir bilgisayar oyunuymuş gibi oynayabilirsiniz. Fakat bunun dışında ek bir yaptırım yapılıyor demek yanlış olur. Oyun hepinizin bildiği gibi Ölüm Oyunu ve İmha Oyunu modları bulunan bir aksiyon strateji oyunudur. Oyun içerisinde T. ve Anti T olmak üzere iki adet gurup bulunmakta. Bu guruplar ölüm oyununda belirtilen süre içerisinde rakip öldürme sayısını geçecek şekilde oynayıp oyunu kazanmayı hedefliyor. Bir diğer mod olan İmha modunda ise işler tamamen farklı Counter Strike’da ki gibi T. takımı bomba kuruyor ve Anti T. ise bomba kurulmadan rakibi etkisiz hale getirmek için oyunda mücadele veriyor. Oyunun en iyi silahı sniper silahlarıdır. Tek atışta mesafe ne olursa olsun rakibi etkisiz hale getirmenize imkan verir.

Sponsorlu Bağlantılar

Critical Ops Sınırsız Para sahibi olmak için bir eklenti bulunmuyor. Bunun yerine oyunun belirlediği reklamları izleyerek oyun içerisinde para sahibi olabilirsiniz. Biriktirdiğiniz altınlarla dilediğiniz silahı geliştirebilirsiniz. Oyun içinde yüzlerce Türk kullanıcı bir biriyle rekabet halinde. Oyunun en çok oynanan haritaları ise Ölüm oyununda SU YOLU, imha modunda ise OFİS olarak biliniyor. Oyuna ilk başladığınızda kısmen yönetimde zorluk çekseniz de kısa süre içerisinde oyuna kolayca adapte olursunuz.

Critical Ops Oyunu Taktikleri:

Öncelikle oyun içerisinde sniper kullanımına alışmanızı öneririm.
Bunun yanı sıra reflexlerinizi biraz geliştirin. Ek olarak köşelerde düşmanı gözetlerken eğime özen gösterin ve açık hedef olarak gezinmekten kaçının.
Ayrıca elinizde Sniper tüfeği varken yakın mesafede bir düşman belirdiğinde hemen silah değişip tabanca ile rakibinize ateş edin.
Ayrıca tabanca olarak’ta çift tabancayı seçerseniz hasar oranınız daha yüksek olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format