Facebook Messenger için yeni güncelleme geldi

Facebook Messenger için yeni bir güncelleme kullanıcıları için yepyeni özellikleri ile yayınlandı. Yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Facebook Messenger için görüntülü sohbete efektler yer alacak.


Sponsorlu Bağlantılar


Facebook Messenger için bugün yeni bir güncelleme sürümü yayınlandı. Yayınlanan bu sürüm, güncelleme ile birlikte Messenger uygulamasında görüntülü sohbet yaparken kullanabileceğiniz yeni efektler kullanabileceksiniz.

Messenger uygulaması güncellendi!

Kullanıcılara daha keyifli dakikalar yaşatacak olan sosyal medya devi, görüntülü sohbet sırasında kullanabileceğiniz birçok özel efektiyle, yeni arayüzlü messenger uygulamasını kullanıcılarının hizmetine sundu.

Görüntülü konuşma esnasında, kamera simgesine tıklayarak efektlerin bulunduğu menüyü açabilir ve bu efektler ile çektiğiniz fotoğrafları da kayıt edebilirsiniz.

Sevdiklerinizle görüntülü görüşmeler yaparken Snapchat’a benzer eklentiler ile eğlenceli anlar yaşayın.

Sponsorlu Bağlantılar

 

İOS ve Android kullananlara bugün itibariyle gelen güncelleme ile bu yeni özelliklere sahip olabileceksiniz. Görüntülü sohbete yaparken de  Snapchat efektlerini, kullanmanıza olanak sağlayan Facebook, yine gündem konusu olacak gibi görünüyor.

Aşağıdan yeni güncelleme ile gelen özelliklerin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format