Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır ? – Instagram Dondurma

instagram hesabı nasıl kapatılır ? instagram hesabı nasıl dondurulur ? instagram hesap silmek ve instagram hesap dondurma nasıl yapılır ?


Sponsorlu Bağlantılar


Artık instagram kullanmak istemiyor ve hesabınızı silmek istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Teknolojik cihazlarda en fazla kullanan uygulama #INSTAGRAM diyebiliriz. Facebook’a rakip sayılan bir uygulama. Hatta instagram hikayeler özelliği önce whatsapp sonrasında ise facebook’a gelmişti. instagram hesabı nasıl silinir hesap silmek için ne yapmalıyım tarzı sorulara cevap bulamayan kullanıcılar, instagram hesap dondurma, hesap kapatma gibi bilgilere buradan ulaşabilecekler. Instagram uygulamasından milyonlarca kullanıcı kendine ait fotoğrafları arkadaşları ve takipçileri ile anlık paylaşabiliyorlar.

Paylaştıkları bu fotoğraflar ile kullanıcılar birbirlerini takip edip paylaşılan video veya resimlere çift tıklayarak beğenebiliyorlar. Ayrıca son güncellemeler ile instagram’a dikey fotoğraflar eklenebiliyor bunun yanında 1 dakikalık videolarda yükleyebiliyorsunuz. En son güncelleme ile birden fazla fotoğrafı da paylaşabiliyorsunuz.

Fakat bu uygulama da diğerleri gibi bazı kullanıcılar tarafından zamanla gereksiz bulunup hesap silinebiliyor. Bazı kullanıcılarda ilişki durumlarından ötürü bu tür sosyal medya hesaplarını kapatmak zorunda kalabiliyor.

Instagram Hesap Silmek – Instagram Hesap Nasıl Silinir ?

Şunu belirtmekte fayda var: Hesabınızı sildikten sonra Instagram üyeliğinizi geri açamazsınız ve aynı kullanıcı adıyla yeni üyelik oluşturamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Buraya tıklayıp Instagram hesap silme sayfasına giriş yapabilirsiniz. Gitmeden önce bize nedenini bildir bölümünde size uygun olanı seçip onaylayın. Hesap silme işlemini yaptıktan sonra profiliniz daha öncesinde arkadaş olduğunuz kişiler tarafından görülmez ve yüklediğiniz fotoğraflarda silinir. Hesabını tekrar aktif etmek istersen kullandığın cep telefonunundan İnstagram uygulamasına tekrar giriş yapmalısınız.

Instagram Hesap Nasıl Dondurulur 2017 ?

Eğer ben daha sonrasında instagram hesabıma geri döneceğim diyorsanız, instagram hesabınızı dondurarak işlem yapabilirsiniz. Buradan  instagram dondurma işlemi yapabilirsiniz. Dondurma işlemi yaptığınızda da arkadaşlarınız hesabınıza ulaşamazlar ve fotoğraflarınızı göremezler. Daha sonrasında üyeliğinizi aktif hale getirdiğinizde kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Instagram Nasıl Silinir ?

Yukarıdaki adımları kullanarak instagram hesabınızı silebilir veya dondurabilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuz da sizi takipten çıkabilirler. Tabi ki belirttiğimiz gibi eğer daha sonra instagram kullanmaya tekrar devam edecekseniz üyeliğinizi dondurmanız sizler açısından daha faydalı olacaktır.

Instagram Nedir ?

Instagram son yıllarda büyük bir topluluk tarafından kullanılan bir sosyal platformdur. Burada kurumsal ve bireysel hesaplar bulunmaktadır. Uygulamanın asıl amacı insanların yaşadıkları özel ve güzel anları arkadaşları ile anlık paylaşmasına yardımcı olmak. Uygulamada hem fotoğraf hemde video paylaşımı yapabiliyorsunuz. Uygulamadan Telif hakkı bulunan şarkıların paylaşımı yapılamıyor bunu da bilmenizde fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format