Iphone 8 Ne Zaman Çıkacak ? – İphone 8 Fotoğrafları


Sponsorlu Bağlantılar


İphone 8 ne zaman Türkiye’de satışa sunulacak. Herkesin beklediği teknolojik ürünlerden biri olan İphone 8 bir çok müşteri tarafından alınmak için gün sayıyor. Cep telefonu kullanıcılarının en çok seçtiği son model iphone cihazlar firmanın da daha kaliteli ve beklentiyi karşılayan cihazlar yapmasına olanak sağlıyor. İphone 7 bildiğiniz gibi iphone 6 ile aynı görüntü ve neredeyse aynı özelliklere sahip bir cihazdı. Fakat iphone 7 Plus konuşulacak olursa bu cihaz iphone 6 dan daha kaliteli bir cihaz olma özelliğine sahip. Ayrıca orjinal kamera kalitesi bir çok fotoğraf makinesinden daha kaliteli fotoğraflar çekiyor, bu durum da bir çok kişi tarafından bilinmekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal Medya ve haber sitelerinde iphone 8 görüntüleri ve fotoğrafları yer alıyor. Fakat cihazın asıl görüntüsü resmi sayfa tarafından henüz açıklanmadı. Teknoloji okurları İphone 8 ile alakalı yeni bir haber varmı diye sürekli Apple sayfasını ziyaret etmekte. Fakat yapılan genel açıklamalar ve kulaktan duyma bilgiler cihazın Eylül 2017’de satışa sunulacağını belirtiyor. Fakat Türkiye’de aynı tarihte satışa sunulur mu veya daha öncesinde satışları başlar mı bunu net bilemiyoruz.

Operatörlerin en çok satışını yapacağı cihaz olacağı konusunda ise eminim diyebilirim. Çünkü şimdiye kadar internete düşen fotoğraf ve iphone 8’e ait olduğu belirtilen kılıflar cihazın çok kaliteli bir görünüme sahip olacağını ortaya koyuyor. Fakat bunlar ne kadar doğru bilemeyiz. Alt kısımda iphone 8’e ait olduğu belirtilen görsellere göz atabilirsiniz.

İphone 8 Resimleri – İphone 8 Fotoğrafları

 

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format