Telefon Ekran Görüntüsü Video Çekme, Alma ve Kaydetme Programı

Cep Telefonu Video Alma Uygulaması, Telefon Ekran Videosu Alma uygulamaları


Sponsorlu Bağlantılar


Android Telefon Ekran Görüntüsü Alma ve Kaydetme Programları ile bir çok kişi ekran görüntüsünü kolayca alıp kayıt edebiliyor. Mobil’den oyun oynayan oyuncuların ve Youtuber’ların en çok kullandığı programları sizler için alt kısımda derleyeceğiz. Bu yazımız ile Telefon Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır sorusunun yanıtını almış olacaksınız. Birden fazla program olması sürüm hatalarının da ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Örneğin son sürü bir programı bazen eski tür cihazlar kaldıramıyor. Bunun için farklı programlar denemeniz gerekmekte. Şimdi sizler için son sürüm ve en güncel Cep Telefonu Ekran görüntüsü kaydetme programlarını paylaşacağım.

Cep Telefonu Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır ?

Sizlerle paylaşılan programları cihazınıza yükleyerek sorun yaşamadan cep telefonu ekran görüntüsü video kayıt edebilirsiniz.

Android Telefon Video Çekme Programı

Android cep telefonu video çekme programları ile cihazınızın ekranına yansıyan bütün görüntüleri video olarak kayıt edebilirsiniz.

Telefon Ekran Videosu Nasıl Alınır ?

Sizlerle paylaşılan videoları cihazınıza yükleyip kurulumu yaptıktan sonra programa giriş yapıp kayıt etme işlemini başlatmanız gerekiyor. Daha sonrasında kayıt ettiğiniz bu videoları mobil uygulamalar veya pc programları yardımı ile düzenleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonu Video Çekme Uygulaması

AZ Screen Recorder – No Root uygulaması bu uygulamalar arasında en kullanışlı olanlardan biridir. Uygulamanın yardımcı uygulamaları ile dilediğiniz gibi video kısaltma, kırpma ve video birleştirme gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı tamamen düzenledikten sonra bu içeriklerinizi youtube üzerinden paylaşabilirsiniz.
Ekran kaydedici‘de Türkiye de en fazla kullanılan mobil ekran videosu alma programı. Görüntü ve kullanım olarak Az Screen uygulamasına benziyor. Kullanışlı olması sebebi ile bir çok youtuber oyuncu ve youtube video ekleyen kullanıcılar bu programı da kullanmaktalar.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format