Türk Telekom Ramazan – Sahur 10 GB Bedava internet

Türk Telekom Sahur 10 GB Bedava internet paketi 2017 ve Türk Telekom Ramazan Bedava internet Paketleri nasıl yapılır ?


Sponsorlu Bağlantılar


Bütün operatörlerde olduğu gibi Türk Telekom’da da bütün müşteriler Ramazan ayında nasıl bir kampanya yapılacağı hakkında heyecanla bekliyordu. Türk Telekom Ramazan bedava internet paketi 2017 yılında da değişmedi. Geçen yıl olduğu gibi Türk Telekom Sahur Bedava internet 2017 yılında da devam ediyor. Kampanyadan hem faturalı hemde faturasız hat sahipleri faydalanabilecekler.  Bu Ramazan ayında Sahur vakti bütün Türk Telekom’lular Doyasıya İnternete Girebilecekler! sloganı ile kampanyasını açıklayan GSM operatörü müşterilerinin yüzünü bu yılda güldürdü. Türk Telekomlulara sahur dönemi boyunca 10 GB Cepten internet bedava. Kullanım koşulları ve detay kısmında Kampanyadan Faturasız Ofis, ​ Bayi, Katlayan, Standart, Data tarifeleri, BİMcell, POCELL, Pttcell faturasız, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri haricindeki bireysel faturalı ve faturasız abonelerin yararlanacağını belirten kurallar da yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Kampanya içeriği sahur dönemi boyunca (26 Mayıs-24 Temmuz 2017) 02:00-06:00 saatleri arasında 10GB yurtiçi internet hediyesi olarak belirtildi. Geçen yıl internetin yanında her yöne dakika hediyesi de veren Türk Telekom bu yıl sadece ücretsiz internet hizmeti veriyor. Hediye internetinizi belirlenen saatler arasında kullanabileceksiniz. Belirtilen saat dışında kullanılan Data hakları mevcut tarifenizden ücretlendirilir. Belirtilen geçerlilik süresi içinde kullanılmayan hediye internet silinecektir. Yani sizlere hediye edilen interneti 24 Temmuz 2017 tarihine kadar kullanmanız önerilmektedir. Her abonenin sadece 1 defa kampanyaya katılma hakkı bulunuyor. Kampanyasını iptal eden veya kampanyası iptal olan aboneler kampanyaya yeniden katılamazlar. Eğer farklı hatlarınız bulunuyorsa onlardan da bu kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan – Sahur 10 GB Bedava internet paketi 2017 Nasıl Yapılır ?

  1. İlk olarak faturasız hat kullanıyorsanız; kayıt öncesi 48 saat veya kayıt sonrası tek seferde 25TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda bu kampanyadan yararlanırsınız.
  2. Kampanyaya son katılım tarihi 24.06.2017 saat 01:30’dur.
  3. SAHUR yazıp 5555’e gönderin size gelecek onay mesajının ardından belirtilen saatler arasında kullanın.
  4. Kampanyayı iptal etmek isterseniz hemen IPTAL SAHUR yazıp 5555’e gönderin.
  5. Faturasız müşterimiz KALAN SAHUR yazıp 5555’e göndererek Kampanya kapsamında kalan internet haklarını görebilirler.
  6. Eğer faturalı hat sahibiyseniz kampanyayı iptal ettiğiniz anda ücretsiz internet faydanız iptal olur.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format