Turkcell Bedava internet Paketi

Turkcell bedava internet, Turkcell bedava internet paketi 2017 ve merak edilen yeni Turkcell bedava internet paketleri nasıl yapılır öğrenin sizlerde hediye ücretsiz internet kullanın.


Sponsorlu Bağlantılar


Turkcell bedava internet Nasıl yapılır bir bakalım. Herkes bir cep telefonu kullanıyor. Cep telefonlarının zamanla gelişmesi ile birlikte operatörlerin verdiği paketlerde kullanım değişiklikleri oldu. Bir çoğumuz daha önce sms ve arama işlemlerini daha çok kullanırken, artık internet paketi kullanımı daha öncelikli bir hal aldı. Bu yüzden müşteriler Turkcell Bedava internet paketleri ve hediyelerine ihtiyaç duyuyor. Bunun sebebi ise operatörlerdeki ek internet paketlerinin ücret bakımından yüksek olması. Aboneler daha kaliteli kullanım yapabilmek için 4.5G kapsama kalitesinde cihazlara yöneldi. Buda yine internet tüketiminin artmasına sebep olan durumlar arasında yer alıyor. Ayrıca 4.5G ile Turkcell 4.5G Bedava internet paketleri de müşterilerin kullanımına sunulan içerikler arasında yer alıyor. Genelde hat taşıma, yeni hat alma ve faturasız hattan faturalı hatta geçişlerde ücretsiz internet paketleri veriliyor.

Tabi ki bunun yanında mevcut abonelerin kullanımı içinde Turkcell Faturalı bedava internet fırsatları da müşterilerin hizmetine sunuluyor. Ayrıca sadece faturalı hatlara değil aynı zamanda Turkcell Faturasız (Hazır Kart) Bedava internet fırsatları da bulunmakta. Uzun süreden beri Hesabım uygulaması üzerinden aboneler ücretsiz internet sahibi olabildi. Bununla birlikte 2017 yılında en çok kullanılan kampanyalar arasında Turkcell Salla kazan bedava internet hediyeleri de yer alıyor. Salla kazan kampanyasını 4.5G müşterileri kullanabiliyor.

Turkcell Bedava internet 2017

Turkcell Bip Bedava internet 

Turkcell Bip Uygulaması ile bedava internet sahibi olun. Yapmanız gereken işlem oldukça basit. Öncelikle akıllı telefonunuza Turkcell Bip uygulamasını yükleyin. Ardından 5 gün boyunca her gün 10 adet sms gönderdiğiniz taktirde haftalık 1 GB bedava internet sahibi olursunuz. Kampanyadan 31 Aralık 2017 tarihine kadar yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell 2017 Dergilik Uygulaması ile Bedava internet Paketi Nasıl Yapılır ?

İlk olarak cihazınıza Dergilik uygulamasını yükleyin. Yükledikten sonra bir dergiyi indirmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra Bip Hediye dakika, Hediye Konuşma dakikası ve Bedava internet kazanırsınız. 30 Haziran 2017’ye kadar katılım yapabilirsiniz.

Turkcell 2017 Ramazan Bedava internet Paketi Hediyesi YENİ

Turkcell’in Ramazan ayına özel bedava internet kampanyası ile bip uygulamasından listenizdeki tanıdıklarınıza mesaj gönderin ve bedava internete sahip olun. Minimum 5 kişiye mesaj göndererek hediye internet sahibi olabilirsiniz. Maksimum 50 kişiye mesaj göndererek en yüksek  gb internet alabilirsiniz. Mesaj gönderme işlemini yaptıktan sonra Turkcell bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanır ve sizlere gelecek onay mesajının ardından kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Platinum Müşteri Bedava internet Paketi

Turkcell Platinum müşterileri Çağrı Merkezini aradıklarında ve 2 dakikalık süre içerisinde müşteri temsilcisi ile görüşme yapamadıkları taktirde aylık 1 gb bedava internet hediye edilir. Bu işlem otomatik olarak gerçekleşir.

 

Yukarıdaki paketlerin kullanımı sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Bununla birlikte aldığınız hediye internet paketleri farklı hat kullanıcılarına transfer edilemez. Turkcell bedava internet paketlerini sizlere gelecek olan onay mesajının ardından kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 3

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format