Turkcell Telefon – Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Turkcell Cep Telefonu Puan Sorgulama, Turkcell Cihaz Taksiti Sorgulama - Turkcell Cihaz Kampanyası puan öğrenme işlemleri ve Turkcell Cihaz Alma Kampanyaları


Sponsorlu Bağlantılar


Hemen hemen herkes faturası üzerine cihaz alıyor veya almayı düşünüyor. Bunun sebebi ise teknoloji mağazalarında cihazların taksitle satılmaması. Bu durumda devreye operatörler giriyor ve müşterilerinin taksitli cihaz alımında yardımcı olmak için cihaz kampanyası düzenliyor. Bunun yanında müşterisini de cihaz kampanyası bitene kadar bir nevi elinde tutmuş oluyor. Operatörlerin yaptığı 24 ay ve 36 ay cihaz kampanyaları ile 100 binlerce kişi akıllı cihaz sahibi oldu. Müşteriler Turkcell Puan Sorgulama işlemi için bayilerden ve müşteri hizmetlerinden destek almak için farklı yollar izliyor. Bunun yanında Turkcell Cihaz Kampanyası Puan nasıl yükseltilir gibi sorular da bir çok kişinin kafasını karıştırmakta.

Turkcell (Telefon) Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama Nasıl Yapılır ?

  1. Cihaz kampanyası puan sorgulama işlemini sizlere en yakın Turkcell iletişim merkezlerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak’ta cihaz kampanyasından faydalanıp faydalanamayacağınız’a dair bilgiler edinebilirsiniz.

Turkcell Cihaz Kampanyası Puan Nasıl Yükseltilir ? (Kazanılır)

  1. Öncelikle cihaz kampanyasından faydalanabilmek için Faturalı hat kullanmanız gerekmektedir.
  2. Bununla birlikte faturalarınız kesildiğinde sürekli zamanında ödeme yapmanız gerekiyor.
  3. Geciken faturalar veya kısıtlanan hattınız puan birikimine engel oluşturabilir.
  4. En avantajlı yöntem ise faturalı hattınıza otomatik ödeme talimatı vermektir. Bu sayede yaklaşık 5 ila 6 ay arasında akıllı bir cihaz kampanyasına katılım yapabilirsiniz.
Turkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell akıllı telefon kampanyaları ile gerekli koşullara sahip bütün müşteriler faturaları üzerine akıllı cihaz sahibi olabilirler. Kampanya süresini cep merkezinden belirleyerek belirtilen süre içerisinde cihaz taksitlerini ödeyip yepyeni akıllı telefona sahip olabilirsiniz.

Turkcell Cihaz – Telefon Taksit Borç Sorgulama

Zaman zaman Turkcell Cihaz Taksitim ne kadar kaldı veya Turkcell Telefon Borcum ne kadar kaldı  gibi sorular da cihaz satın alanların aklını kurcalıyor. Bunu öğrenmek için teknoloji internet sayfasının bir yetkisi bulunmuyor. Bu yüzden yine Cep Merkezleri veya Müşteri Hizmetlerini arayıp sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Faturanız üzerine Turkcell Tablet Kampanyalarından da faydalanabiliyorsunuz. Akıllı cihaz kampanyasından faydalanırken’de İphone, Samsung, HTC, Lenovo, Asus, Sony,LG ve diğer marka cihazları satın alabilirsiniz.

Turkcell iphone Cihaz Kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

    iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı peşin alanlara Apple Watch Series 2 modelleri %50 indirimli!
Eski Telefonunu Getir 4.5G’li Telefonunu 350 TL’ye Varan İndirimlerle Götür

Turkcell iPhone 7 Plus 32 GB  Cihaz Kampanyası

Turkcell iPhone 7 Plus 128 GB  Cihaz Kampanyası

Bu sayfada paylaşılan cihaz taksit fiyatları yazının eklendiği tarihteki operatör fiyatlandırmasına göre belirtilmiştir. Fiyatlar ilerleyen zamanda artış veya düşüş gösterebilir. Zaten bunu cihaz kampanyasına katıldığınız zaman da fark edebilirsiniz.

Turkcell Cihaz Kampanyası Nasıl İptal Edilir ?

Cihaz kampanyasını sadece hattın yasal sahibi iptal edebilir. İptal işlemi için yine en yakın Turkcell Cep Merkezine gidebilir, Müşteri Hizmetlerini arayıp kampanyayı bozabilir. Turkcell Telefon Kampanyası iptal edildiğinde ne kadar ücret ödeyeceğinize dair bilgileri de edinebilirsiniz. Kampanya bozulduktan sonra çıkacak olan ilk faturanıza cayma bedeli ve cihazın kalan tutarı buna ek olarak kullanmış olduğunuz tarifenin ücreti, varsa aşım veya ek paket ücretlerini ödersiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format