Vodafone Bedava internet Paketi

Vodafone Bedava internet 2017 - Vodafone Bedava internet Nasıl yapılır ? Vodafone Faturalı ve Faturasız bedava internet paketleri özel !


Sponsorlu Bağlantılar


Bütün operatörlerde olduğu gibi Vodafone’da da bedava internet paketleri hep en çok merak edilen konular arasında yer almıştır. Bunun sebebi ise müşterilerin internet paketini hızlı bir şekilde bitirmesi oluyor. İnternet hızla bitince ek bir internet paketi almak zorunda kalıyoruz. Tabi ki ek internet paketleri ücretsiz olmuyor 10 – 20 ve GB’ına bağlı olarak yüksek fiyatlara sahip oluyorlar. Peki Vodafone Faturalı ve faturasız hatlar için bedava internet paketi var mı ? Tabi ki bu tür paketler bulunuyor. Operatörler kampanya düzenlerken faturalı veya faturasız gözetmeksizin hediyeleri bütün müşterilerinin kullanımına hazır hale getiriyor. Bir çok operatör mobil uygulamaları ile müşterilerine bedava internet hizmeti de sundu. Bunun sebebi ise hem mobil uygulamalarının kullanımını arttırmak, hemde bunun yanında müşterilerinin operatöre daha bağlı bir hale gelmesini sağlamak.

Peki internet paketleri neden hızlı bitiyor ? Bu sorunun cevabı açıkçası oldukça basit; genel sebep hızla gelişen teknoloji ile kullandığımız cihazların da tüketim kapasitesi artıyor. Örnek verecek olursak eski bir cihaza hattınızı takıp internet kullandığınızda daha yavaş internete girdiğini fark edeceksinizdir. Yeni cihazlar daha hızlı bir şekilde internet erişimi sağladığından dolayı daha hızlı GB, MB, KB düşümüne sebep oluyor.

Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır ?

Öncelikle alt kısımda sizlerle paylaşılan kampanyaların kullandığınız hat için uygun olup olmadığını kontrol edin. Örneğin yeni müşteri (yeni hat) kampanyasına mevcut aboneler katılım yapamaz. Eğer siz mevcut aboneyseniz ve yeni hat kampanyasına katılmaya çalışıyorsanız bu gereksiz bir çabadır. Bunun yanında sayfada yayınlanan kampanyalar Vodafone bedava internet paketleri 2017 başlığı altında sürekli sizlerle paylaşılır. Kampanyalar teknoloji internet sayfası tarafından değil direkt operatörünüz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca kampanya ile alacağınız hediyeler Yurt içi kullanımı içindir farklı ülkelerde kullanılamaz. Bunun yanında hediye internetiniz hattınıza tanımlandığında kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava internet 2017

Vodafone Yanımda Bedava internet Paketi – Bana Ne Var bedava internet hediyesi nasıl yapılır ?
  • Öncelikle cihazınıza Yanımda uygulamasını yükleyin. (Uygulamayı Google Play ve App Store’dan yükleyebilirsiniz.)
  • Ardından uygulamayı açıp telefon numaranız yazın ve şifre al butonuna tıklayın. Karşınıza SMS sayfası çıkacaktır gönder butonuna basın. Size gelen şifreniz ile yanımda uygulamasına giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan menüye tıklayın.
  • Açılan menüden en üstte bulunan Bana Ne Var? sekmesine giriş yapın ve cihazı sallayın. Burada size özel indirimler ve hediye internet paketleri yer alıyor.
  • Kampanyadan haftada 1 defa faydalanabilirsiniz.
  • Vodafone Bana Ne Var 1 GB bedava internet paketi , 500 mb bedava internet ve günlük 250 mb internet hediyeleri kazanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone Red Bedava internet Paketi 2017
  • Bu kampanya Vodafone Red tarifelerine yeni geçecek olan müşteriler için geçerlidir.
  • Hattını Faturalı Red Paketlerine taşıyacak olan müşteriler tarifelerine ek 3 gb bedava internet kazanıyor.
  • Bunun için yapmanız gereken tek işlem 12 ay kontratlı kullanım yapmanız. Hem 12 ay boyunca her ay 11 TL indirim alacaksınız hemde 3 GB ücretsiz internet sahibi olacaksınız.
Vodafone 4.5G Bedava internet Paketi

Daha öncesinde 4.5G kampanyasından faydalanmayan ve yeni 4.5G’ye geçen müşterilere özel bedava 1 gb internet paketi. Bu kampanya sayesinde Vodafone bedava 2 gb internet sahibi olabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için 4.5G yazıp 4545’e kısa mesaj gönderin. Hediye internet tanımlandığı günden itibaren 30 gün geçerlidir.

Vodafone Bedava internet Paketleri Hangi Tarifeler için Geçerlidir ?

Vodafone Faturalı Tarifeler:

Vodafone Akıl Küpü Tarifeleri
Duran Devreden Paketler
Red Tarifeleri
Freezone Paketleri
Esnek Tarifeler ve diğerleri.

Vodafone Faturasız Tarifeler:

Esnek Tarife ve Paketler
Mega 19 tarifesi
Mega 15 Tarifesi
Konuştuğunca internet tarifeleri
Bittikçe Dolan Tarifeler ( Bittikçe Dolan 1GB, Bittikçe Dolan 2GB, Bittikçe Dolan 3GB, Bittikçe Dolan Mini, Bittikçe Dolan Maksi, Altın 1GB, Altın 2GB, Altın Fırsat 2GB, Fırsat 2GB, Efsane Altın 2GB, Büyük Altın 2GB, Efsane Fırsat, Tam Altın, Yeni Tam Altın, Yeni Esnek Tarife, Esnek Tarife, Esnek Fırsat 2GB, Esnek 2GB, Esnek 1GB, Yeni Esnek 1GB, Yeni Esnek 2GB, Faturasız M, Faturasız Esnek XS, Faturasız Esnek S, Esnek Super, Esnek Spotify Extra, Esnek Super 3GB, Esnek Super 2GB, Esnek MEGA UCLU)

Vodafone hediye internet paketleri ücretsizdir. Hediye aldığınız paketler için ek bir ücret ödemezsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Like it? Share with your friends!

Yorum Yap 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

Become a part of our community!

reset password

Back to
log in
Choose A Format
Gif
GIF format